Niepokalanów: spotkanie pt. „Magia cała prawda”. Przywieź i zostaw tam przedmioty niebezpieczne duchowo
Dodano 18.10.2018r. przez: Elżbieta
Na spotkanie w sobotę 27 października można przywieźć przedmioty duchowo niebezpieczne, które zostaną zutylizowane przez braci w Niepokalanowie. Są to np. karty do wróżenia, maski afrykańskie, talizmany, papirusy egipskie, literatura okultystyczna i inne.
A o godz. 18-00 będzie Uroczysta Msza Święta połączona z Aktem Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski

Dzisiejszy świat łatwo odrzuca Pana Boga, uważając, że w erze rozumu nie ma miejsca dla ducha. Z drugiej strony coraz większą popularnością cieszą się wróżbici, bioenergoterapeuci, okultyści, sztuki walki, joga czy religie Wschodu. Dlaczego tak jest?

Serdecznie zapraszamy do Niepokalanowa na spotkanie pt. „Magia cała prawda”. Skierowane jest ono do wszystkich, którzy pragną świadomie przeżywać swoją wiarę i pogłębiać jej prawdy oraz nie zagubić się w labiryncie magicznych sztuczek. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 27 października w sali św. Bonawentury, która znajduje się za Bazyliką w Niepokalanowie.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się eksperci z dziedziny zagrożeń duchowych i egzorcyści: ks. dr Mariusz Terka, ks. Edmund Szaniawski, s. Michaela Pawlik OP, o. Mirosław Kopczewski OFMConv, Małgorzata Nawrocka i Andrzej Wronka. Usłyszymy też świadectwa osób, które wpadły w pułapki magii. Dzień zakończy uroczysta Msza święta połączona z Zawierzeniem Niepokalanemu Sercu Maryi oraz egzorcyzmowaniem wody, soli i oleju.

UWAGA! Na spotkanie można przywieźć przedmioty duchowo niebezpieczne, które zostaną zutylizowane przez braci w Niepokalanowie. Są to np. karty do wróżenia, maski afrykańskie, talizmany, papirusy egipskie, literatura okultystyczna i inne.

PROGRAM
09.00 – 09.10
Powitanie, przedstawienie Gości oraz programu dnia.
09.10 – 10.00 Co Bóg myśli o magii? Magia w Biblii i nauczaniu ojców Kościoła – wykład Ks. dr. Mariusza Terki, patrologa, wykładowcy uniwersyteckiego.
10.15 – 11.15 Okultyzm i egzorcyści – spotkanie z Ks. Edmundem Szaniawskim, wieloletnim egzorcystą
11.30 – 12.15 Byłem uzdrowicielem… – świadectwo Krzysztofa, byłego bioenergoterapeuty.
12.30 – 13.15 Niewiasta depcząca Węża. Słowo o mocy zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi – czas świadectwa, o. Mirosław Kopczewski
13.15 – 14.00 Przerwa obiadowa
14.00 – 15.00 Magia medytacji, jogi i religii Wschodu – wykład S. Michaeli Pawlik, dominikanki, znawcy hinduizmu, autorki książki „Utopijny raj New Age”
15.15 – 16.15 Harry Potter, wampiry i Moc czyli słowo o magii we współczesnym fantasy – spotkanie z Małgorzatą Nawrocką, autorką trylogii „Anhar. Alhar. Ariel”
16.30 – 17.30 Wróżki, uzdrowiciele i czarne koty: magiczne myślenie dziś – prelekcja Andrzeja Wronki, teologa, prezesa Stowarzyszenia „Effatha”
18.00 – Uroczysta Msza Święta połączona z Aktem Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski

W czasie sympozjum będzie można nabyć literaturę w temacie oraz na Mszy św. o 18.00 zostaną egzorcyzmowane woda, sól i olej przywiezione przez uczestników. Wstęp wolny.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres: poczta@niepokalanow.pl.

Za: radioniepokalanow.pl